Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безоплатном принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева жилого дома ООО "Підприємство "КИЇВ"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 29.10.2014 № 1220

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.10.2014 р. N 1220

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового будинку ТОВ "Підприємство "КИЇВ"

Відповідно до статті 5 Житлового кодексу Української РСР, статей 319, 327 Цивільного кодексу України, частин другої та п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення ТОВ "Підприємство "КИЇВ" від 18 жовтня 2012 року N 510 та лист Регіонального відділення Фонду державного майна України по м. Києву від 03 грудня 2007 року N 30-02/9500, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від ТОВ "Підприємство "КИЇВ" до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати до сфери управління Печерської районної в місті Києві державної адміністрації житловий будинок за адресою: пров. Бастіонний, 3 згідно з додатком до цього розпорядження.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з Печерською районною в місті Києві державною адміністрацією здійснити у встановленому порядку приймання-передачу майна, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос