Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешних тепловых сетей ОБЩЕСТВА С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "СІТІ БІЗНЕС ЕСТЕЙТ"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 17.10.2014 № 1159

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.10.2014 р. N 1159

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх теплових мереж ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІТІ БІЗНЕС ЕСТЕЙТ"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІТІ БІЗНЕС ЕСТЕЙТ" (листи від 13 березня 2013 року N 16 та від 05 квітня 2013 року N 65), протокол загальних зборів від 27 березня 2013 року та з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" зовнішні теплові мережі ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІТІ БІЗНЕС ЕСТЕЙТ" згідно з додатком в межах та на умовах, визначених угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплекс) м. Києва від 27 вересня 2001 року (зі змінами та доповненнями), яку укладена між АК "Київенерго" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу зовнішніх теплових мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених відповідною угодою.

Опрос