Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении Всеукраинской общественной акции "Марш людей с инвалидностью "За Мир!" 27 сентября 2014 года по улице Крещатик

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 25.09.2014 № 1058

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.09.2014 р. N 1058

Київ

Про проведення Всеукраїнської громадської акції "Марш людей з інвалідністю "За Мир!" 27 вересня 2014 року по вулиці Хрещатик

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу ВГО "Національна Асамблея інвалідів України" та Національного параолімпійського комітету України щодо проведення з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. 27 вересня 2014 року по вулиці Хрещатик Всеукраїнської громадської акції "Марш людей з інвалідністю "За Мир!" (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяли на себе ВГО "Національна Асамблея інвалідів України" та Національний параолімпійський комітет України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос