Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и признании утратившими силу отдельных распоряжений исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 05.09.2014 № 988

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.09.2014 р. N 988

Київ

Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, окремих розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про прокуратуру", враховуючи подання прокуратури міста Києва від 18 квітня 2014 року N 07/2/2-132вих-14 та у зв'язку з тим, що відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25 січня 2014 року N 99 "Про передачу функцій замовника будівництва та реконструкції об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва" не було здійснено передачу функцій замовника будівництва та реконструкції об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва від комунального підприємства "Київський метрополітен" та комунального підприємства "Київпастранс" до комунального підприємства "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва", з метою приведення розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у відповідність до вимог законодавства України, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

від 25 січня 2014 року N 99 "Про передачу функцій замовника будівництва та реконструкції об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва";

від 02 квітня 2014 року N 329 "Про внесення змін до підпункту 3.3 пункту 3 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25 січня 2014 року N 99 "Про передачу функцій замовника будівництва та реконструкції об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва".

2. Взяти до відома, що функції замовника будівництва та реконструкції об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, згідно з додатком 1, продовжують виконувати комунальні підприємства "Київський метрополітен" та "Київпастранс".

Опрос