Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении спортивно-презентационной акции "Украина единая"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 15.08.2014 № 902

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.08.2014 р. N 902

Київ

Про проведення спортивно-презентаційної акції "Україна єдина"

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, з метою популяризації фізичної культури, спорту та пропаганди здорового способу життя, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Київський міський автомотоклуб" щодо проведення в рамках святкування Дня Незалежності України 24 серпня 2014 року з 12.00 до 22.00 на вул. Хрещатик (від вул. Б. Хмельницького до Бессарабської площі) спортивно-презентаційної акції "Україна єдина" (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Київський міський автомотоклуб".

3. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань щодо проведення Заходу.

Опрос