Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безоплатном принятии от частного акционерного общества "АБС-УКР" в коммунальную собственность территориального общества города Киева квартир

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 04.06.2014 № 723

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.06.2014 р. N 723

Київ

Про безоплатне прийняття від приватного акціонерного товариства "АБС-УКР" до комунальної власності територіальної громади міста Києва квартир

Відповідно до статті 47 Конституції України, статті 5 Житлового кодексу Української РСР, статей 319, 327 Цивільного кодексу України, частин другої та п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", розпорядження Київської міської державної адміністрації від 02 липня 2004 року N 1187 "Про надання дозволу на реконструкцію та забудову території, обмеженої вулицями Глибочицькою, Студентською та Пимоненка в Шевченківському районі", рішення Київської міської ради від 28 грудня 2004 року N 1088/2498 "Про передачу земельних ділянок закритому акціонерному товариству "АБС-УКР" для будівництва житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями соціального призначення та підземним паркінгом в кварталі, обмеженому вулицями Глибочицькою, Студентською та Миколи Пимоненка, зокрема вул. Глибочицька, 30 до перетину з вул. Студентською; вул. Миколи Пимоненка, 19 - 21, вул. Миколи Пимоненка, 24, у Шевченківському районі м. Києва", враховуючи звернення приватного акціонерного товариства "АБС-УКР" від 15 квітня 2014 року N 45, з метою ефективного використання майна комунальної власності територіальної громади міста Києва та забезпечення відселення мешканців гуртожитку на вул. Миколи Пимоненка, 19 - 21, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняли безоплатно від приватного акціонерного товариства "АБС-УКР" до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати до сфери управління Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації квартири згідно з додатком до цього розпорядження.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом зі Святошинською районною в місті Києві державною адміністрацією здійснити в установленому порядку приймання-передачу майна, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

3. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації, після виконання пунктів 1, 2 цього розпорядження, видати мешканцям гуртожитку на вул. Миколи Пимоненка, 19 - 21 ордери на квартири, зазначені в додатку до цього розпорядження, відповідно до договорів між приватним акціонерним товариством "АБС-УКР" та мешканцями зазначеного гуртожитку.

Опрос