Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) от 07 марта 2012 года N 375 "О демонтаже вантового моста через гавань р. Днепр с ул. Верхний-Нижний Вал на Рыбацкий полуостров в Подольском районе в составе строительства Подольского мостового перехода через р. Днепр в г. Киеве"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 03.06.2014 № 710

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.06.2014 р. N 710

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07 березня 2012 року N 375 "Про демонтаж вантового мосту через гавань р. Дніпро з вул. Верхній-Нижній Вал на Рибальський півострів в Подільському районі в складі будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві"

Відповідно до статей 6, 22, 23 Закону України "Про дорожній рух", статті 19 Закону України "Про автомобільні дороги", частини 4 статті 34 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", у зв'язку з будівництвом заїзду на Подільський мостовий перехід з вул. Набережно-Хрещатицької поблизу вулиць Верхній Вал та Нижній Вал в складі будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Внести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07 березня 2012 року N 375 "Про демонтаж вантового мосту через гавань р. Дніпро з вул. Верхній-Нижній Вал на Рибальський півострів в Подільському районі в складі будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві" такі зміни:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос