Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Центре социальных служб для семьи, детей и молодежи Дарницкого района города Киева

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Положение от 02.06.2014 № 683

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.06.2014 р. N 683

Київ

Про затвердження Положення про Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Дарницького району міста Києва

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року N 573 "Про затвердження Загального положення про центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді", пункту 6 рішення Київської міської ради від 06 жовтня 2011 року N 201/6417 "Про деякі питання діяльності комунальних підприємств та установ, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передаються до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації":

1. Затвердити Положення про Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Дарницького району міста Києва, то додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16 травня 2012 року N 812 "Про затвердження Положення про Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Дарницького району міста Києва".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Костюка М. Д.

 

Голова

В. Бондаренко

Опрос