Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к Мерам по обновлению зеленой зоны г. Киева, запланированным Киевским коммунальным объединением зеленого строительства и эксплуатации зеленых насаждений города "Київзеленбуд" на 2014 год

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 27.05.2014 № 660

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.05.2014 р. N 660

Київ

Про затвердження змін до Заходів з оновлення зеленої зони м. Києва, запланованих Київським комунальним об'єднанням зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" на 2014 рік

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про благоустрій населених пунктів", рішення Київської міської ради від 04 лютого 2014 року N 6/10152 "Про бюджет міста Києва на 2014 рік", рішення Київської міської ради від 27 жовтня 2011 року N 384/6600 "Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території міста Києва", з метою виконання робіт з озеленення, реконструкції, капітального ремонту парків, скверів та вуличних насаджень, оновлення зеленої зони м. Києва та поліпшення санітарного стану міста, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити зміни до Заходів з оновлення зеленої зони м. Києва, запланованих Київським комунальним об'єднанням зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" на 2014 рік, затверджених розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06 березня 2014 року N 243, виклавши їх в новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Опрос