Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приемке и передаче внешних инженерных сетей жилого дома N 5 на ул. Мартиросяна в Соломенском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 20.05.2014 № 614

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.05.2014 р. N 614

Київ

Про прийняття та передачу зовнішніх інженерних мереж жилого будинку N 5 на вул. Мартиросяна у Солом'янському районі

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи лист Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 13 березня 2014 року N 056/24-3319, з метою належної експлуатації зовнішньобудинкових інженерних мереж та надання якісних послуг мешканцям жилого будинку N 5 на вул. Мартиросяна у Солом'янському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" зовнішньобудинкові інженерні мережі жилого будинку N 5 на вул. Мартиросяна у Солом'янському районі згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з комунальним підприємством з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" забезпечити в установленому порядку прийняття зовнішньобудинкових інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос