Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переводе жилых помещений квартиры N 2 в жилом доме N 1 на ул. Панаса Мирного в Печерском районе в нежилые

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 24.04.2014 № 481

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.04.2014 р. N 481

Про переведення жилих приміщень квартири N 2 в жилому будинку N 1 на вул. Панаса Мирного у Печерському районі у нежилі

Відповідно до статті 8 Житлового кодексу Української РСР, статті 319 Цивільного кодексу України, Порядку переведення жилих будинків і жилих приміщень у нежилі в місті Києві, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06 серпня 2013 року N 1355, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у місті Києві 21 серпня 2013 року за N 42/1034, розглянувши звернення громадянина Заріцького Сергія Миколайовича від 17 грудня 2013 року, що діє від імені громадянина Табахарнюка Мирослава Олександровича, в межах функції органу місцевого самоврядування:

1. Перевести, як виняток, жилі приміщення квартири N 2, які знаходяться на першому поверсі в жилому будинку N 1 на вул. Панаса Мирного у Печерському районі, у нежилі за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Громадянину Табахарнюку Мирославу Олександровичу:

2.1. Здійснити проектування та реконструкцію частини першого поверху жилого будинку N 1 (колишня квартира N 2) для подальшого використання під офіс з влаштуванням окремого входу на вул. Панаса Мирного у Печерському районі.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос