Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешних тепловых сетей предприятия общественного питания в форме общества с ограниченной ответственностью "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 02.04.2014 № 353

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.04.2014 р. N 353

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх теплових мереж підприємства громадського харчування у формі товариства з обмеженою відповідальністю "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення підприємства громадського харчування у формі товариства з обмеженою відповідальністю "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ" (лист від 02 лютого 2014 року N 133-02/13) та протокол загальних зборів учасників від 30 січня 2014 року N 1/2014, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" зовнішні теплові мережі від підприємства громадського харчування у формі товариства з обмеженою відповідальністю "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ" згідно з додатком до цього розпорядження, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу зовнішніх теплових мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених відповідною Угодою.

Опрос