Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешних газопроводных сетей ПУБЛИЧНОГО АКЦИОНЕРНОГО ОБЩЕСТВА ТРЕСТ "КИЇВМІСЬКБУД-1" ИМЕНИ М. П. ЗАГОРОДНЕГО

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 14.03.2014 № 258

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.03.2014 р. N 258

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх газопровідних мереж ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ТРЕСТ "КИЇВМІСЬКБУД-1" ІМЕНІ М. П. ЗАГОРОДНЬОГО

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ТРЕСТ "КИЇВМІСЬКБУД-1" ІМЕНІ М. П. ЗАГОРОДНЬОГО від 03 жовтня 2013 року N 726, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київгаз" зовнішні газопровідні мережі ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ТРЕСТ "КИЇВМІСЬКБУД-1" ІМЕНІ М. П. ЗАГОРОДНЬОГО, згідно з додатком до цього розпорядження в межах та на умовах, визначених Договором на володіння та користування майном комунальної власності територіальної громади м. Києва від 21 квітня 2006 року, який укладено між відкритим акціонерним товариством "Київгаз" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу зовнішніх газопровідних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених відповідним Договором.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації - керівнику апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос