Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к уставам санаторно-курортных учреждений здравоохранения г. Киева

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 03.02.2014 № 131

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.02.2014 р. N 131

Київ

Про затвердження змін до статутів санаторно-курортних установ охорони здоров'я м. Києва

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою приведення установчих документів закладів охорони здоров'я у відповідність до вимог законодавства України, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити зміни до Статуту Дитячого спеціалізованого санаторію "Лучезарний" Київського міського дитячого санаторно-курортного медичного об'єднання, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 липня 2008 року N 979, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Затвердити зміни до Статуту Дитячого спеціалізованого санаторію ім. Рози Люксембург Київського міського дитячого санаторно-курортного медичного об'єднання, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 липня 2008 року N 979, виклавши його в новій редакції, що додається.

3. Затвердити зміни до Статуту Дитячого спеціалізованого санаторію "Алупка" Київського міського дитячого санаторно-курортного медичного об'єднання, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 липня 2008 року N 979, виклавши його в новій редакції, що додається.

4. Санаторно-курортним установам охорони здоров'я зареєструвати зміни до статутів у порядку, встановленому законодавством України.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Опрос