Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О зачислении в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешних кабельных сетей КП "Житлоінвестбуд - УКБ"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 24.01.2014 № 65

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.01.2014 р. N 65

Київ

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх кабельних мереж КП "Житлоінвестбуд - УКБ"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення КП "Житлоінвестбуд - УКБ" (лист від 21 жовтня 2013 року N 114/4522), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київенерго" зовнішні кабельні мережі згідно з додатком до цього розпорядження в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року (зі змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу зовнішніх кабельних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених відповідною Угодою.

Опрос