Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О зачислении в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешних инженерных сетей, сооружений и оборудования КП "Житлоінвестбуд - УКБ"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 31.12.2013 № 2372

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.12.2013 р. N 2372

Київ

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх інженерних мереж, споруд та обладнання КП "Житлоінвестбуд - УКБ"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення КП "Житлоінвестбуд - УКБ" (листи від 19 серпня 2013 року N 114/3418 та від 09 жовтня 2013 року N 114/4199), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" зовнішні інженерні мережі, споруди та обладнання КП "Житлоінвестбуд - УКБ" згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу зовнішніх інженерних мереж, споруд та обладнання, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос