Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О зачислении в коммунальную собственность территориальной общины города Киева объектов электроснабжения дошкольного учебного заведения N 434 на ул. Салютной, 23-а

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 25.11.2013 № 2137

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.11.2013 р. N 2137

Київ

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва об'єктів електропостачання дошкільного навчального закладу N 434 на вул. Салютній, 23-а

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи акт допуску до експлуатації від 23 травня 2012 року, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київенерго" об'єкти електропостачання дошкільного навчального закладу N 434 на вул. Салютній, 23-а згідно з додатком до цього розпорядження в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року (зі змінами та доповненнями), яку укладено між публічним акціонерним товариством "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити в установленому порядку передачу об'єктів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених відповідною угодою.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос