Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в состав комиссии по ликвидации коммунального предприятия исполнительного органа Оболонского районного в г. Киеве совета (Оболонской районной в г. Киеве государственной администрации) "Оболоньспецтранс"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 20.11.2013 № 2115

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.11.2013 р. N 2115

Київ

Про внесення змін до складу комісії з ліквідації комунального підприємства виконавчого органу Оболонської районної у м. Києві ради (Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації) "Оболоньспецтранс"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 105, 111 Цивільного кодексу України, статей 59, 60 Господарського кодексу України, рішення Київської міської ради від 27 жовтня 2011 року N 377/6593 "Про ліквідацію районних комунальних підприємств з паркування транспортних засобів", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05 вересня 2013 року N 1530 "Про організаційно-правові заходи щодо ліквідації комунального підприємства виконавчого органу Оболонської районної у м. Києві ради (Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації) "Оболоньспецтранс", у зв'язку зі змінами у персональному складі комісії з ліквідації комунального підприємства виконавчого органу Оболонської районної у м. Києві ради (Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації) "Оболоньспецтранс", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

Опрос