Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешних инженерных сетей ПАО "Холдингова компанія "Київміськбуд"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 07.11.2013 № 2040

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.11.2013 р. N 2040

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх інженерних мереж ПАТ "Холдингова компанія "Київміськбуд"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення ПАТ "Холдингова компанія "Київміськбуд" від 22 травня 2013 року N 02712/0/2-13 та від 22 травня 2013 року N 02716/0/2-13, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київгаз" газопровідні мережі ПАТ "Холдингова компанія "Київміськбуд" згідно з додатком до цього розпорядження в межах та на умовах, визначених Договором на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва, який укладений 21 квітня 2006 року між відкритим акціонерним товариством "Київгаз" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання - передачу закінчених будівництвом об'єктів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації - керівнику апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос