Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешних тепловых сетей общества с ограниченной ответственностью "ЖИТЛОЕКОНОМІЯ"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 31.10.2013 № 1967

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.10.2013 р. N 1967

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх теплових мереж товариства з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОЕКОНОМІЯ"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОЕКОНОМІЯ" (лист від 11 квітня 2013 року N 23/04-13) та протоколи загальних зборів учасників від 08 квітня 2013 року N 1/2013, від 05 червня 2013 року N 2/2013, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" зовнішні теплові мережі товариства з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОЕКОНОМІЯ" згідно з додатком до цього розпорядження в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яку укладено між АК "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу зовнішніх теплових мереж, зазначених) пункті 1 цього розпорядження на умовах, визначених відповідною Угодою.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації - керівнику апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос