Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к Уставам психиатрических заведений здравоохранения г. Киева

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 30.10.2013 № 1958

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.10.2013 р. N 1958

Київ

Про затвердження змін до Статутів психіатричних закладів охорони здоров'я м. Києва

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання рішення Київської міської ради від 22 травня 2013 року N 330/9387 "Про територіальне медичне об'єднання "ПСИХІАТРІЯ" у місті Києві" та з метою приведення установчих документів закладів охорони здоров'я у відповідність до вимог законодавства України, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Внести до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 19 серпня 1997 року N 1264 "Про реорганізацію психіатричних закладів охорони здоров'я м. Києва" такі зміни:

у пункті 1 слова "Київську міську клінічну психоневрологічну лікарню N 1" замінити словами "територіальне медичне об'єднання "ПСИХІАТРІЯ" у місті Києві";

у пункті 5 слова "Головному управлінню охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації (Макомела Р. М.)" замінити словами "Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)".

2. Затвердити зміни до Статуту Київської міської клінічної психоневрологічної лікарні N 1, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 19 серпня 1997 року N 1264, виклавши його в новій редакції, що додається.

Опрос