Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О временном частичном занятии улицы Олены Пчилки на период завершения строительства жилищно-офисного комплекса с подземным паркингом в микрорайоне N 4-а жилищного массива Позняки в Дарницком районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 28.10.2013 № 1932

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.10.2013 р. N 1932

Київ

Про тимчасове часткове зайняття вулиці Олени Пчілки на період завершення будівництва житлово-офісного комплексу з підземним паркінгом у мікрорайоні N 4-а житлового масиву Позняки у Дарницькому районі

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Київської міської ради від 26 квітня 2012 року N 531/7868 "Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "БОРИСПІЛЬМІСЬКБУД" для завершення будівництва житлово-офісного комплексу з підземним паркінгом у 4-а мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі м. Києва", договір від 27 лютого 2013 року N 5/ф між товариством з обмеженою відповідальністю "БОРИСПІЛЬМІСЬКБУД" та Публічним акціонерним товариством "Холдингова компанія "Київміськбуд", додаткову угоду N 1 від 30 травня 2013 року до договору N 5/ф від 27 лютого 2013 року, зважаючи на звернення Публічного акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд" від 19 вересня 2013 року N 05385/0/2-13, з метою реалізації проекту завершення будівництва житлово-офісного комплексу з підземним паркінгом у мікрорайоні N 4-а житлового масиву Позняки, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Публічному акціонерному товариству "Холдингова компанія "Київміськбуд" згідно з розробленою та затвердженою у встановленому порядку проектно-кошторисною документацією здійснити на період завершення будівництва житлово-офісного комплексу з підземним паркінгом у мікрорайоні N 4-а житлового масиву Позняки з 15 листопада 2013 року до 30 грудня 2015 року тимчасове часткове зайняття вул. Олени Пчілки шириною від 8 до 24 метрів, що межує з земельною ділянкою, переданою для будівництва, за умови виконання п. 2 цього розпорядження.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос