Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реконструкции тепловых сетей на ул. Белорусской, 32 с переподключением потребителей от домовой котельной к тепловым сетям ПАО "Київенерго" в Шевченковском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 16.10.2013 № 1883

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.10.2013 р. N 1883

Київ

Про реконструкцію теплових мереж на вул. Білоруській, 32 з перепідключенням споживачів від будинкової котельні до теплових мереж ПАТ "Київенерго" у Шевченківському районі

Відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги", статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про основи містобудування", "Про регулювання містобудівної діяльності", у зв'язку з необхідністю реконструкції теплових мереж від будинкової котельні на вул. Білоруській, 32 до теплових мереж ПАТ "Київенерго" у Шевченківському районі, з метою сталого та безаварійного забезпечення постачання теплоносіями споживачів, належного утримання і експлуатації зовнішніх інженерних теплових мереж:

1. Визначити Шевченківську районну в місті Києві державну адміністрацію замовником робіт з проектування та реконструкції теплових мереж на вул. Білоруській, 32 з перепідключенням споживачів від будинкової котельні до теплових мереж ПАТ "Київенерго" у Шевченківському районі.

2. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації на виконання пункту 1 цього розпорядження:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос