Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Коллегии Службы по делам детей исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 16.10.2013 № 1863

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.10.2013 р. N 1863

Київ

Про створення Колегії Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації" та відповідно до пункту 11 Положення про Службу у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06 лютого 2008 року N 83, з метою погодженого вирішення питань, які належать до компетенції Служби, координації діяльності державних структур та громадських організацій щодо соціально-правового захисту дітей, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Створити Колегію Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та затвердити її склад, що додається.

2. Службі у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розробити та затвердити Положення про Колегію Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос