Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) от 04 мая 2012 года N 711 "О выполнении работ по разработке проектно-сметной документации и строительно-монтажных работ по термосанации зданий бюджетной сферы"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 08.10.2013 № 1795

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.10.2013 р. N 1795

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04 травня 2012 року N 711 "Про виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації та будівельно-монтажних робіт з термосанації будівель бюджетної сфери"

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 31, 34 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", з метою виконання робіт з термосанації будівель бюджетної сфери, в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Пункт 1 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04 травня 2012 року N 711 "Про виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації та будівельно-монтажних робіт з термосанації будівель бюджетної сфери" викласти в такій редакції:

"1. Визначити комунальне підприємство "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - КП "ГВП") замовником виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації та будівельно-монтажних робіт з термосанації будівель бюджетної сфери згідно з додатком до цього розпорядження.".

2. Додаток до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04 травня 2012 року N 711 "Про виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації та будівельно-монтажних робіт з термосанації будівель бюджетної сфери" викласти в новій редакції, що додається.

Опрос