Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к составу Координационного совета по вопросам физической культуры и спорта при исполнительном органе Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 30.08.2013 № 1500

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.08.2013 р. N 1500

Київ

Про затвердження змін до складу Координаційної ради з питань фізичної культури і спорту при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та у зв'язку з кадровими змінами, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити зміни до складу Координаційної ради з питань фізичної культури і спорту при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25 квітня 2012 року N 685, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос