Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче во владение и пользование публичному акционерному обществу "Київенерго" объектов коммунальной собственности

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 16.08.2013 № 1409

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.08.2013 р. N 1409

Київ

Про передачу у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київенерго" об'єктів комунальної власності

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення Київського міського Палацу ветеранів (листи від 22 квітня 2013 року N 134 та від 18 червня 2013 року N 154), з метою надійного утримання та якісного обслуговування об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київенерго" об'єкти теплопостачання на вул. Бастіонній, 11 згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року (із змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Київським міським Палацом ветеранів забезпечити передачу об'єктів згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

Опрос