Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к составу комиссии по реорганизации коммунального автотранспортого предприятия Соломенского района г. Киева путем присоединения его к коммунальному предприятию "Автотранспортне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 04.07.2013 № 1095

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.07.2013 р. N 1095

Київ

Про затвердження змін до складу комісії з реорганізації комунального автотранспортного підприємства Солом'янського району м. Києва шляхом приєднання його до комунального підприємства "Автотранспортне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)"

Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07 березня 2013 року N 296 "Про проведення організаційно-правових заходів з реорганізації комунального автотранспортного підприємства Солом'янського району м. Києва" та у зв'язку з кадровими змінами, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити зміни до складу комісії з реорганізації комунального автотранспортного підприємства Солом'янського району м. Києва шляхом приєднання його до комунального підприємства "Автотранспортне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)", затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07 березня 2013 року N 296, виклавши його у редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації - керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Пузанова О. Г.

Опрос