Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении мемориальных досок в городе Киеве

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 26.06.2013 № 1043

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.06.2013 р. N 1043

Київ

Про встановлення меморіальних дощок у місті Києві

Відповідно до Положення про порядок найменування об'єктів міського підпорядкування, вшанування пам'яті видатних діячів і подій, встановлення пам'ятних знаків у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29 квітня 2004 року N 206/1416, враховуючи протокол засідання комісії з питань найменувань та пам'ятних знаків виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11 березня 2013 року N 1, звернення Київської міської організації Національної спілки письменників України, звернення Національного музею Тараса Шевченка, звернення Київського літературно-меморіального будинку-музею Тараса Шевченка та звернення Управління охорони культурної спадщини:

1. Встановити меморіальні дошки у місті Києві, згідно з додатком.

2. Визначити замовником із виготовлення та встановлення меморіальних дощок, зазначених у пункті 1, Управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Взяти до відома, що фінансування робіт, вказаних у пункті 2, буде здійснено за рахунок бюджетної програми "Збереження, розвиток, реконструкція та реставрація пам'яток історії та культури" в межах затверджених асигнувань головному розпоряднику коштів.

Опрос