Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по обработке вопросов, связанных с завершением капитального ремонта сквера на ул. Глубочицкой, 20 - 22 в Шевченковском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 18.06.2013 № 986

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.06.2013 р. N 986

Київ

Про створення робочої групи з опрацювання питань, пов'язаних із завершенням капітального ремонту скверу на вул. Глибочицькій, 20 - 22 у Шевченківському районі

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 21 серпня 2010 року N 528 "Про проведення капітального ремонту скверу на вул. Глибочицькій, 20 - 22 у Шевченківському районі м. Києва", у зв'язку із закінченням робіт, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Утворити робочу групу з опрацювання питань, пов'язаних із завершенням капітального ремонту скверу на вул. Глибочицькій, 20 - 22 у Шевченківському районі м. Києва, та затвердити її склад, що додається.

2. Робочій групі за результатами проведеної роботи надати голові Київської міської державної адміністрації узгоджені пропозиції в термін до 10 липня 2013 року.

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

Опрос