Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Общей методики определения базового уровня потребления холодной воды бюджетными заведениями города Киева

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Методика от 31.05.2013 № 836

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.05.2013 р. N 836

Київ

Про затвердження Загальної методики визначення базового рівня споживання холодної води бюджетними закладами міста Києва

Відповідно до підпунктів 2, 3, 5 пункту "а" статті 27, підпунктів 1, 5 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктів "в", "г" статті 3 Закону України "Про енергозбереження", ДСТУ 2569-94 "Водопостачання і каналізація. Терміни та визначення", з метою створення економічних і організаційних умов для ефективного використання та економії холодної води в бюджетних закладах міста Києва, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити Загальну методику визначення базового рівня споживання холодної води бюджетними закладами міста Києва, що додається.

2. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Департаменту охорони здоров'я, Департаменту культури та Департаменту соціальної політики протягом місяця з дня видання цього розпорядження надати комунальному підприємству "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" затверджену пооб'єктну інформацію для розрахунку базових рівнів споживання холодної води бюджетними закладами міста Києва.

3. Комунальному підприємству "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" розрахувати базові рівні споживання холодної води бюджетними закладами міста Києва.

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос