Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева инженерных сетей общества с ограниченной ответственностью "Євротрансбуд"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 24.05.2013 № 785

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.05.2013 р. N 785

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва інженерних мереж товариства з обмеженою відповідальністю "Євротрансбуд"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Євротрансбуд" (листи від 12 грудня 2012 року N 12-12/1 та від 08 лютого 2013 року N 08-02/1), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування :

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" інженерні мережі товариства з обмеженою відповідальністю "Євротрансбуд" згідно з додатком до цього розпорядження, в межах та на умовах, визначених Угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Києва від 20.11.2003 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між ВАТ "АК "Київводоканал" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених відповідною угодою.

Опрос