Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) от 29 мая 2012 года N 877 "Об определении Днепровской районной в городе Киеве государственной администрации заказчиком проведения комплекса работ по ликвидации подтопления территории частного сектора микрорайона Старая Дарница и поселка ДВРЗ в Днепровском районе г. Киева"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 25.04.2013 № 620

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.04.2013 р. N 620

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29 травня 2012 року N 877 "Про визначення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації замовником проведення комплексу робіт з ліквідації підтоплення території приватного сектору мікрорайону Стара Дарниця та селища ДВРЗ у Дніпровському районі м. Києва"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку з уточненням виду робіт на об'єкті, з метою виконання комплексу робіт з ліквідації підтоплення приватного сектору мікрорайону Стара Дарниця та селища ДВРЗ у Дніпровському районі м. Києва:

Опрос