Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении Фестиваля писанок на площади Ивана Франко

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 19.04.2013 № 581

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.04.2013 р. N 581

Київ

Про проведення Фестивалю писанок на площі Івана Франка

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, з метою сприяння розвитку культурного рівня киян та гостей столиці та організації їх змістовного дозвілля, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Столичні ініціативи" щодо проведення Фестивалю писанок з 02 травня до 02 червня 2013 року на площі Івана Франка.

2. Взяти до відома, що відповідальність за фінансування, підготовку та проведення заходу взяла на себе громадська організація "Столичні ініціативи".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос