Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче во владение и пользование публичному акционерному обществу "Акціонерна компанія "Київводоканал" внешних канализационных сетей учебно-воспитательного комплекса "Домінанта"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 19.04.2013 № 578

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.04.2013 р. N 578

Київ

Про передачу у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" зовнішніх каналізаційних мереж навчально-виховного комплексу "Домінанта"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення навчально-виховного комплексу "Домінанта" (лист від 19 вересня 2012 року N 1-75/433), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" зовнішні каналізаційні мережі навчально-виховного комплексу "Домінанта" згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Києва, від 20.11.2003 (зі змінами та доповненнями), яку укладено між ВАТ "АК "Київводоканал" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити передачу зовнішніх каналізаційних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених відповідною Угодою.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації - керівнику апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос