Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении спортивно-презентационной акции Киевского городского автомотоклуба и ралли журналистов и ралли инвалидов

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 18.04.2013 № 566

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.04.2013 р. N 566

Київ

Про проведення спортивно-презентаційної акції Київського міського автомотоклубу та ралі журналістів і ралі інвалідів

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, з метою забезпечення розвитку фізичної культури і спорту, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу Київського міського автомотоклубу щодо проведення в місті Києві 21 квітня 2013 року з 10.00 години до 21.00 години спортивно-презентаційної акції Київського міського автомотоклубу і 18, 19 травня 2013 року з 10.00 години до 22.00 години ралі журналістів і ралі інвалідів на Майдані Незалежності та вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до вул. Прорізної).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення спортивно-презентаційної акції Київського міського автомотоклубу та ралі журналістів і ралі інвалідів (далі - Захід) взяв на себе Київський міський автомотоклуб.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос