Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии безоплатно внешних инженерных сетей ООО "Стиль-Блюз" в коммунальную собственность территориальной общины города Киева

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 15.04.2013 № 544

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.04.2013 р. N 544

Київ

Про прийняття безоплатно зовнішніх інженерних мереж ТОВ "Стиль-Блюз" до комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Стиль-блюз" від 21 грудня 2012 року N 21-12/к/1, з метою надійного централізованого утримання та якісного обслуговування теплових мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішні інженерні мережі товариства з обмеженою відповідальністю "Стиль-Блюз" та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року (зі змінами та доповненнями), яка укладена між акціонерною енергопостачальною компанією "Київенерго" та Київською міською державною адміністрацією, згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити в установленому порядку передачу майна, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос