Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к некоторым распоряжениям исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 11.04.2013 № 507

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.04.2013 р. N 507

Київ

Про затвердження змін до деяких розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та пункту 2 статті 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", з метою упорядкування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити зміни до деяких розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), що додаються.

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації - керівнику апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Опрос