Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Устава коммунального предприятия "Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду в Святошинському районі м. Києва"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 01.04.2013 № 422

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.04.2013 р. N 422

Київ

Про затвердження Статуту комунального підприємства "Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду в Святошинському районі м. Києва"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 57, 78 Господарського кодексу України, на виконання рішення Київської міської ради від 15 березня 2012 р. N 218/7555 "Про деякі питання діяльності комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передаються до сфери управління Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації", враховуючи рішення Київської міської ради від 29 листопада 2012 р. N 496/8780 "Про визначення розміру статутного капіталу комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Києва та передані до сфери управління Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос