Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) от 30 января 2012 года N 131 "О реконструкции ул. Электротехнической в Деснянском районе"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 05.03.2013 № 283

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.03.2013 р. N 283

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 січня 2012 року N 131 "Про реконструкцію вул. Електротехнічної в Деснянському районі"

Відповідно до статей 6, 22, 23 Закону України "Про дорожній рух", статті 19 Закону України "Про автомобільні дороги", частини 4 статті 34 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", у зв'язку з необхідністю продовження термінів виконання робіт з реконструкції вул. Електротехнічної в Деснянському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

Внести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 січня 2012 року N 131 "Про реконструкцію вул. Електротехнічної в Деснянському районі":

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос