Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приемке-передаче тепловых сетей и оборудования

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 05.03.2013 № 276

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.03.2013 р. N 276

Київ

Про прийняття-передачу теплових мереж та обладнання

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестиційно-консалтинговий центр "Трансстрой" (лист від 18 жовтня 2012 року N 11), з метою надійного централізованого утримання та якісного обслуговування теплових мереж та обладнання, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестиційно-консалтинговий центр "Трансстрой" до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати у володіння та користування публічного акціонерного товариства "КИЇВЕНЕРГО" теплові мережі та обладнання згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року (зі змінами та доповненнями), яка укладена між Акціонерною енергопостачальною компанією "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття-передачу теплових мереж та обладнання, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос