Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приемке-передаче в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешних водопроводных сетей общества с ограниченной ответственностью "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ СОЮЗ "ЛИБІДЬ"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 07.02.2013 № 148

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.02.2013 р. N 148

Київ

Про прийняття-передачу до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх водопровідних мереж товариства з обмеженою відповідальністю "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ СОЮЗ "ЛИБІДЬ"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15.12.2011 N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ СОЮЗ "ЛИБІДЬ" (лист від 23.04.2012 N 23-04/01) та Протокол Загальних зборів Учасників від 06.06.2012 N 60, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" зовнішні водопровідні мережі товариства з обмеженою відповідальністю "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ СОЮЗ "ЛИБІДЬ" згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Києва від 20.11.2003 (зі змінами та доповненнями), яку укладено між ВАТ "АК "Київводоканал" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу зовнішніх водопровідних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження на умовах, визначених відповідною угодою.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації - керівнику апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос