Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании парковой скульптуры в память о шведских болельщиках в городе Киеве

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Условия, Программа от 23.01.2013 № 75

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.01.2013 р. N 75

Київ

Про створення паркової скульптури на згадку про шведських вболівальників у місті Києві

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про благоустрій населених пунктів", постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 року N 2137 "Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів", з метою поглиблення співробітництва України та Швеції, дружби українського і шведського народів, посилення позитивного іміджу Києва як Приймаючого міста фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Створити паркову скульптуру на згадку про шведських вболівальників на вулиці Труханівській у Дніпровському районі у місті Києві.

2. Провести бліц-конкурс на кращий проект паркової скульптури на згадку про шведських вболівальників.

3. Визначити замовником бліц-конкурсу Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Погодити програму та умови конкурсу на кращий проект паркової скульптури на згадку про шведських вболівальників у місті Києві згідно з додатком.

5. Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити необхідних заходів, пов'язаних із організацією та проведенням бліц-конкурсу на кращий проект паркової скульптури на згадку про шведських вболівальників у місті Києві.

6. Взяти до відома, що фінансування преміювання переможців бліц-конкурсу здійснюється Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за рахунок та в межах затверджених асигнувань, передбачених йому на зазначену мету в бюджеті міста Києва на 2013 рік.

Опрос