Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка защиты и обработки персональных данных в базах персональных данных в структурных подразделениях исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации), районных в городе Киеве государственных администрациях

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 18.01.2013 № 55
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.01.2013 р. N 55

Київ

Про затвердження Порядку захисту та обробки персональних даних у базах персональних даних в структурних підрозділах виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністраціях

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 19 жовтня 2018 року N 1879)

Відповідно до вимог Закону України "Про захист персональних даних", Типового порядку обробки персональних даних у базах персональних даних, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 30 грудня 2011 року N 3659/5 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 3 січня 2012 року за N 1/20314, та з метою забезпечення захисту персональних даних у базах персональних даних в структурних підрозділах виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністраціях в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити Порядок захисту та обробки персональних даних у базах персональних даних в структурних підрозділах виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністраціях, що додається.

2. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям забезпечити неухильне додержання вимог Порядку, затвердженого пунктом 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

4. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

 

Голова

О. Попов

Опрос