Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О капитальном ремонте части Прозоровского (Кловского) коллектора дождевой канализации в районе пересечения бульв. Леси Украинки и ул. Мечникова в Печерском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 15.01.2013 № 36

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.01.2013 р. N 36

Київ

Про капітальний ремонт частини Прозорівського (Кловського) колектора дощової каналізації в районі перетину бульв. Лесі Українки та вул. Мечникова у Печерському районі

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою недопущення аварійної ситуації, відновлення технічного стану Прозорівського (Кловського) колектора та забезпечення сталого водовідведення поверхневих стічних вод з території Печерського району, обмеженому бульв. Лесі Українки, вул. Мечникова та вул. Шовковичною, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити розробку проектно-кошторисної документації та виконати роботи з капітального ремонту частини Прозорівського (Кловського) колектора дощової каналізації в районі перетину бульв. Лесі Українки та вул. Мечникова у Печерському районі.

2. Визначити комунальну корпорацію "Київавтодор" замовником виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальній корпорації "Київавтодор":

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос