Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче функций заказчика строительства объекта "Городское кладбище для животных в составе колумбария с намогильником для захоронения животных, крематория, АТП и хозяйственных помещений возле ТЭЦ-6 в Деснянском районе г. Киева"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 26.12.2012 № 2329

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.12.2012 р. N 2329

Київ

Про передачу функцій замовника будівництва об'єкта "Міське кладовище для тварин в складі колумбарію з намогильником для захоронення тварин, крематорію, АТП та господарських приміщень біля ТЕЦ-6 у Деснянському районі м. Києва"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" з метою забезпечення ефективності використання бюджетних коштів та управління будівництвом, скорочення його строків, своєчасного введення об'єкта в експлуатацію та створення кладовища для тварин в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Ритуальній службі спеціалізованому комунальному підприємству "Київський крематорій" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку передати комунальному підприємству "Притулок для тварин" функції замовника, обсяги незавершеного будівництва на час передачі об'єкта, проектно-кошторисну документацію, обладнання та матеріали, які придбані для комплектації об'єкта, по об'єкту "Міське кладовище для тварин в складі колумбарію з намогильником для захоронення тварин, крематорію, АТП та господарських приміщень біля ТЕЦ-6 у Деснянському районі м. Києва".

Опрос