Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приложение 4 к распоряжению исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) от 31 января 2011 года N 121 "О реализации районными в городе Киеве государственными администрациями отдельных полномочий"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 07.12.2012 № 2195
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.12.2012 р. N 2195

Київ

Про внесення змін до додатка 4 до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31 січня 2011 року N 121 "Про реалізацію районними в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень"

Розпорядження скасовано
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 16 травня 2013 року N 707)

Відповідно до ст. 7, 8 Житлового кодексу Української РСР, ст. 319 Цивільного кодексу України, законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", з метою реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб з питань переведення жилих будинків та жилих приміщень в нежилі:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос