Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии и передаче канализационного коллектора

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 31.10.2012 № 1919

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.10.2012 р. N 1919

Київ

Про прийняття та передачу каналізаційного колектора

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15.12.2011 N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення комунального підприємства "Печерськ-Інвест" (лист від 21.06.2012 N 171), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від комунального підприємства "Печерськ-Інвест" до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" каналізаційний колектор згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Договором на володіння та користування майном територіальної громади м. Києва від 01.12.2006 (зі змінами та доповненнями), який укладено між відкритим акціонерним товариством "Акціонерна компанія "Київводоканал" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття-передачу каналізаційного колектора, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос