Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приемке и передаче внешних сетей электроснабжения

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 16.10.2012 № 1801

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.10.2012 р. N 1801

Київ

Про прийняття та передачу зовнішніх мереж електропостачання

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15.12.2011 N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення Приватного акціонерного товариства "ДНІПРОВСЬКА ПРИСТАНЬ" (лист від 26.08.2011 N 152), з метою надійного утримання та якісного обслуговування зовнішніх мереж електропостачання, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від Приватного акціонерного товариства "ДНІПРОВСЬКА ПРИСТАНЬ" до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" зовнішні мережі електропостачання згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між Акціонерною енергопостачальною компанією "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття та передачу зовнішніх мереж електропостачання, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос