Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обустройстве велосипедных стоянок в г. Киеве

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 21.09.2012 № 1643

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.09.2012 р. N 1643

Київ

Про облаштування велосипедних стоянок у м. Києві

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 6, 9 Закону України "Про дорожній рух", Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, затвердженої рішенням Київської міської ради від 15.12.2011 N 824/7060, з метою влаштування велосипедних стоянок, стимулювання населення до використання екологічного виду транспорту, покращення здоров'я населення м. Києва та покращення екологічного стану міста, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" здійснити облаштування за власні кошти безкоштовних велосипедних стоянок у місті Києві згідно з переліком їх розміщення, що додається.

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос